Výroba a predaj entomologických škatúľ a pomôcok

Sme firma zaoberajúca sa výrobou a predajom entomologických škatúľ a pomôcok pre entomológiu. Hlavným výrobným programom je výroba entomologických škatúľ, ktorej sa venujeme profesionálne už od roku 1999. Za tie roky sme získali bohaté skúsenosti, ktoré sa prejavili na kvalite.

Postupne sme pridali k sortimentu škatúľ aj iné pomôcky pre entomológiu. Ako výrobný sortiment, ale aj ako tovar.

Z pomôcok pre entomológiu sme sa zamerali hlavne na pomôcky pre nočný lov hmyzu pomocou ultrafialových svetiel a rôznych svetelných pascí. Pretože vývoj ide aj v tomto smere dopredu snažíme sa vyvíjať nové svetlá za pomocou nových technológií aj my. Ako hlavným parametrom je zmenšovanie hmotnosti celého zariadenia. V súčastnosti sme sa dopracovali na celonočné svietenie do vrecka s hmotnosťou ani nie 0,5kg.

Keďže som sám entomológ všetky produkty, ktoré vyrábame sú otestované aj v praxi.

Čo ešte odporúčame pozrieť záujemcom o entomológiu ?

Entomologia.eu

Entomológia je aj koníčkom a na základe množstva dopytov od začínajúcich entomológov som vypracoval stránky pre začínajúcich entomológov, kde si nájdu cenné rady ako začať:

Entomologia.eu

Entomospol.sk

Na Slovensku funguje aj Entomologická spoločnosť pri SAV, ktorej som členom

Entomospol.sk

Entomologické burzy

Zúčastňujeme sa aj niektorých entomologických búrz u nás ale aj v zahraničí. Tu nájdete informáciu na ktorých burzách sa dajú kúpiť naše pomôcky:

Entomologické burzy